neděle
26. 4. 2015

iCON Trénink

Jedno téma, do hloubky, krok za krokem. Série přednášek s praktickými ukázkami a konzultací pro užší publikum. Umění přednášet, Evernote, DJ’s, MS Office, Sketchnoting, atd. Vstup za vstupné nebo jen za registraci.Mike Rohde

Mike Rohde

Skečnouting krok za krokem

Naostřete tužky, otevřete notýsky a nabijte tablet nebo telefon. Přichází Mike Rohde a jeho skečnouting tréning.

Více o přednášce

V intenzivní hodině a půl probere, jak vést záznamy a kreslit poznámky, aby se s nimi dalo dále pracovat a jaké nástroje pro to používat. Užijte si skečnouting krok za krokem s autorem knížky Příručka skečnoutingu.

Frank Meeuwsen

Frank Meeuwsen

Kouzla s Evernote

Už máte nainstalovaný Evernote? Používáte to jen na základy, nebo na běžnou agendu? Přijďte si vyzkoušet, jak až daleko se dá s Evernote dostat.

Více o přednášce

Frank Meeuwsen rozebere dvě případové studie a strategie - jednu pro byznys a jednu pro osobní agendu. Díky nim přehledně ukáže, jak a hlavně k čemu rozpohybovat všechny funkce.

Petr Mára Martin Vymětal

Petr Mára / Martin Vymětal

Prezentuj jako Steve Jobs

Každý občas potřebuje strhnout davy, roztleskat je a udržet si jejich pozornost i při prezentaci finančních výsledků. A vy to dokážete!

Více o přednášce

Pomůže vám k tomu Petr Mára a Martin Vymětal. Od toho, jak si postavit prezentaci po to, jak se u ní správně postavit. Co říkat i jak to říkat. A taky jak do přípravy užitečně zapojit technologie.

Jaroslav Homolka

Jaroslav Homolka

Jak se udržet na špičce v agresivním světě

Jarda Homolka, kouč osobního rozvoje, dovedl k úspěchu stovky manažerů a sportovců. Hledá pořád nové výzvy.

Více o přednášce

Vytvořil program pro lidi, kteří už mají za sebou úspěch, spoustu věcí vyzkoušeli, splnili si sny a přemýšlejí jak dál. Jak se udržet na špičce v agresivním světě. Jak neztratit motivaci. Jak v sobě živit touhu neustále se zlepšovat.